dilan canpolat image

Dilan CANPOLAT

1995 yılı Adana doğumluyum. Dr.Mehmet Feyyaz Etiz Anadolu lisesinden 2013 yılında birincilikle mezun oldum 2014 yılında Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümüne başladım. 2018 yılında Aydın Adnan Menderes Üniversitesi'nden mezun oldum.

Çalışma Günleri:

 • P.tesi - Cuma

  10.00 – 17.00

 • Cumartesi

  10.00 – 15.00

 • Pazar

  Kapalı

Adana Online Diyet

Online Diyet Nedir?

Neden Online Diyet

Hayatımız günden güne hızlanıyor. Yoğun iş hayatı, trafik ve modern hayatın getirdiği tüm sorumluluklar bugün çok daha fazla vaktimizi alıyor. Modern yaşamın getirdiği koşuşturmaca aynı zamanda kendine vakit ayırma, boş zamanları değerlendirme gibi konuları da gündeme getirdi. Yani bugün eskiye göre çok daha yoğun bireyler olsak da, kendimize zaman ayırma, sevdiklerimizle kaliteli zaman geçirme konusundaki farkındalığımız çok daha yüksek.

Kendine zaman ayırma isteği, yoğun iş temposu gibi konular online diyeti popüler hale getirdi. Ayrıca yaşadığı yerde diyetisyen olmayan ya da yurt dışında yaşayıp Türk diyetisyenlerle çalışmak isteyen kişiler için de online diyet bir çözüm sunmaktadır.

Kilo verme, kilo alma, hastalıklarda beslenme gibi konularda bir uzmanla birlikte çalışmak sağlığımız açısından son derece önemlidir. Online diyet programları ise mekan ve ulaşılabilirlik gibi problemleri ortadan kaldırarak, beslenme danışmanlığı hizmetine erişimi kolaylaştırmaktadır.
Hamileler ve 12 Yaş altı çocuklar için yüz yüze görüşmesi gerekmektedir.

Online Diyet'e Katılmak

Nasıl Yapıyoruz?

Farklı Şehirlerdeyiz Ve Benimle Birlikte Çalışmak istiyorsunuz Veya Her Ikimizde Aynı Şehirdeyiz Fakat Sizin Bana Düzenli Gelme Imkanınız Bulunmamakta…

İşte Tamda Bu Durumlarda Birbirimizle Internet Üzerinden Iletişim Kurarak Birlikte Çok Keyifli Çok Başarılı Sonuçlar Elde Edebiliriz…

Sizler hem bu sistem ile zaman kazanmış olacak Hemde bana Hızlıca WhatsApp Üzerinden Ulaşabileceksiniz...

Tek Yapmanız Gereken Online Diyete Başlamadan Önce Bir bilgi Formunu Doldurup Kan Tahlili Sonuçlarınızı Bana Göndermeniz,

Bilgi Formundan Bahsetmek İsterim;

 • Boy, Yaş ve Kilonuz
 • Kan Tahlilleriniz
 • Kapsamlı Yemek Yeme düzeninizi
 • Yaptığınız Sporun Saat, Sıklık ve Türünü
 • Varsa Kullanılan İlaç Veya Supplementlerin Neler Olduğunu Bana WhatsApp Üzerinden İletiyorsunuz...


Bende Hemen Ardından Tamammen Size Özel Olarak Hazırlayacağım Diyet Proğramınızı WhatsApp Üzerinden Size Gönderiyorum. Hepsi Bu.

İletleyen Aşamalarda Haftalık Peryodlar Halinde KG Kontrolü ve Diyet Değişimi Yapıyorum. ve En Önemlisi Gün İçerisinde Bana İhtiyacınız Olduğunda WhatsApp Üzerinden İletişim Halinde Kalabiliyoruz.

Kapsamlı Bilgi için WhatsApp Üzerinden veya Mail ile Ulaşabilirsiniz.

Geri Kalan Hayatının İlk Günü Bugün

Birşeyleri Değiştirmenin ilk adımı Kendini değiştirmeyle Başlar, Sende Aramıza Katıl
Sağlıklı Bir Hayat Kilo Kontrollü ile Başlıyor.